József (Josif Josifovič) Boksay
Podzim pod skalou
Id: 154201
olej/karton, rozměr 70 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, lehce poškozený rám, lehce prohnutý karton, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2787x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
74 000 Kč