J.S. Jaroslav Šolc
Kudy odešlo 20. století?
Id: 485901
kombinovaná technika, akryl/inkoust/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 3545x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 242 Kč