J.S. Jaroslav Šolc
Milostivé léto
Id: 487101
kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 70 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 1072x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč