Julie Mezerová-Winterová
Houby
Id: 1027
P.F. 1932, kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole J. W. MEZEROVÁ tužkou, volně loženo nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 2587x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč