Julie Mezerová-Winterová
Podléšky
Id: 90
olej/plátno, rozměr plátna 35 x 27 cm, signováno LD, drobné oděrky na vyschlém rámu, původní stav
zobrazeno: 3439x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
27.11.2012, 20:55:00
27.11.2012 | 20:19 | 4 500 Kč |