Julius Horn
Při odpočinku
Id: 16901
olej/plátno, rozměr 51 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, rám značně poškozen
zobrazeno: 3673x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč