Julius Lauterbach
Josefov
Id: 43902
olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 35,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 4939x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 810 Kč