Julius Mařák
Krajina s kameny
Id: 332101
olej/plátno, rozměr 20,5 x 33,5 cm, neznačeno, oděrky na dobovém rámu , přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové a Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.
zobrazeno: 4595x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
82 000 Kč