Julius Mařák
Les
Id: 88606
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 41 x 31 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3230x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
16 500 Kč