Julius Mařák
Lesní bystřina
Id: 44901
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 6172x
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
199 999 Kč
Příhozy: 73