Julius Mařák
Lesní interiér
Id: 318604
kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 5303x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 97