Julius Mařák
Lesní interiér
Id: 165403
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 8683x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 90