Julius Mařák
Lesní pěšina
Id: 212101
olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7889x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
205 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 101