Čas na serveru 06:13:54

Julius Mařák
Lesní potok

Id: 517801

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Julius Mařák

olej/překližka, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vyhotovený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 9434x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 22

Příhozy: 105