Julius Mařák
Lesní strž
Id: 39601
olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 7582x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 72