Julius Mařák
Na kraji lesa
Id: 465603
olej/plátno, rozměr 28 x 38 cm, nezančeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, odborný posud bude vystaven na vyžádání
zobrazeno: 6340x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
32 000 Kč