Julius Mařák
Pohled do lesa
Id: 358402
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2700x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč