Julius Mařák
V lese
Id: 422001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31cm, značeno vlevo ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, který na případné vyžádání vydražitele vystaví znalecký posudek
zobrazeno: 6779x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
81 500 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 72