Julius Mařák
V lese
Id: 437706
tuš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1829x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč