Julius Mařák
Vrba nad říčkou
Id: 413802
olej/karton, rozměr 21 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
zobrazeno: 2738x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 92