Julius Schustala
Den se probouzí v Trafoi
Id: 317905
olej/karton, rozměr 70 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, originální popis na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 4040x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč