Julius Viktor Berger
Studie postavy
Id: 61605
tužka/papír, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1929x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč