Julius von Blaas
Sissi na lovu
Id: 90801
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lokálně předtištěný podklad/karton, rozměr malby 46 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1899, zaskleno, novodobě rámováno, poškozený rám, malba lokálně poškozena
zobrazeno: 2150x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč