Justus Perthes
Europa - náboženské členění
Id: 308822
mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 34 x 43 cm, neznačeno, v ploše pospáno, lokální znečištění papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1182x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč