Kája Saudek
Anna (říká Anno)
Id: 500203
kombinovaná technika, tužka/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3859x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
100 100 Kč
Příhozy: 97