Kája Saudek
Blažené svátky
Id: 366805
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3528x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč