Kája Saudek
Bohyně Luna
Id: 477203
kombinovaná technika, tužka/tuš/latexové barvy/karton, rozměr 37,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3067x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
61 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52