Kája Saudek
Červená motorka
Id: 362101
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3137x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 850 Kč
Příhozy: 51