Kája Saudek
Crazy Horse Saloon
Id: 435501
kombinovaná technika, tuš/běloba/akvarel/papír, rozměr listu 40 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 2558x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
44 000 Kč