Kája Saudek
Cuba No!
Id: 424902
kombinovaná technika, tuš/tužka/akvarel/papír, rozměr 26 x 38 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 4030x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
51 000 Kč