Čas na serveru 16:27:51

Kája Saudek
Cuba si!

Id: 520601

Cuba si!

  •  / Cuba si! / Kája Saudek
  •  / Cuba si! / Kája Saudek
  •  / Cuba si! / Kája Saudek

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 28 x 42 cm, značeno v malbě vpravo, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2384x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 51