Kája Saudek
Dlouholeté zkušenosti
Id: 246906
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo evidováno v archivu autora
zobrazeno: 6261x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 66