Kája Saudek
Habana Bizarr
Id: 283501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno
zobrazeno: 6970x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 59