Čas na serveru 12:39:57

Kája Saudek
Haf!

Id: 514206

Haf!

  •  / Haf! / Kája Saudek
  •  / Haf! / Kája Saudek
  •  / Haf! / Kája Saudek

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 33 x 25,5 cm, značeno a popsáno na ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 758x

Vyvolávací cena:

46 500

Příhozy: 50