Kája Saudek
Haf!
Id: 514206
kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 33 x 25,5 cm, značeno a popsáno na ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 758x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
46 500 Kč
Příhozy: 50