Kája Saudek
Hamiro
Id: 14510
kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav
zobrazeno: 25569x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 64