Kája Saudek
Hamiro IV.
Id: 331601
kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 38 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 7390x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
200 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 97