Kája Saudek
Haydee
Id: 410601
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří - Iveta Bartošová jako Hydee z muzikálu Hrabě Monte Christo), přiložen aukční katalog
zobrazeno: 15146x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 87