Kája Saudek
Hodina baletu
Id: 378811
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1532x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč