Kája Saudek
Horký čaj
Id: 261802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise SČVU viz foto, vytvořeno pro Českou televizi pořad Vlaštovka, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2709x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 600 Kč