Kája Saudek
Jak jsme začínali
Id: 308103
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3380x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 001 Kč
Příhozy: 50