Kája Saudek
Komiks I.
Id: 308101
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, neznačeno, rámováno
zobrazeno: 3644x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč