Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů
Id: 378801
kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry různé viz foto, jeden kus značen, ostatní neznačeny, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2461x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč