Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378806
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3187x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 001 Kč