Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378812
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 10 x 28 cm, neznačeno a 20 x 25 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1463x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 150 Kč