Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378815
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, neznačeno a 17 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1224x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč