Kája Saudek
Kšíry lásky
Id: 250827
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po
zobrazeno: 9879x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 70