Kája Saudek
Letka
Id: 172504
tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3509x
Vyvolávací cena:
800 Kč
14 300 Kč