Kája Saudek
Lufthansa
Id: 254102
malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena
zobrazeno: 8564x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 69