Kája Saudek
Motorkářka
Id: 348901
kombiovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, list v ploše lehce zašpiněn, na dvou místech mírně zlomený papír, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 10034x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
140 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 63