Kája Saudek
Nestvůrné rozměry
Id: 449301
kombinovaná technika/akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3324x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 60